Son Ürünler
Anasayfa / Dermokozmetik / Glizigen

Glizigen

Catalysis firmasının ürettiği Glizigen İntim Jel ve Glizigen İntim Sprey Botanik Ecza mağazalarında yerini almış durumda.

Genital bölge temizliği için kullanılan Glizigen ürünleri, son derece sağlıklı ürünlerdir. Genital bölgenin korunması ve temizliği en mahrem konulardan birisini oluşturur. Her iki cins ürün de yumuşak, sabun içermez doğaldır. Genital bölgede yayılması kolaydır.

Erkek ve kadın her iki cinsin genital bölge temizliği için uygundur. Kritik günlerde ve özellikle yaz aylarında kullanılabilir.

Catalysis firmasına ait Glizigen markasının sprey ve jel olmak üzere iki ayrı ürünü vardır. Kullanımı ise kısaca şöyle: Sprey için, genital bölgede püskürtmeyi dik tutarak uygulayın. 7-10 gün boyunca günde 3-4 defa uygulayın. Jel ürünü ise, Önceden ıslatılmış genital bölge günde 1 veya 2 kere Glizigen intim jeli ile temizlenmeli ve ardından bol su ile yıkanmalıdır.

Kırık, tahriş olmuş deri veya kaşıntılı cilt üzerinde kullanmayınız. Döküntü, tahriş veya rahatsızlık oluşursa kullanmayı derhal durdurun.

İçerisinde Propilen Glikol, Su, Polysorbate 80, Glicyrrhizic bulunan ürünlerin kullanımında herhangi bir rahatsızlık oluşursa doktora başvurmanız tavsiye edilir.

Mağazamızda Glizigen markasını İntim Sprey 60 ml ve İntim Jel 250 gr ürünlerinin satışı yapılmaktadır.

Sitemizde Glizigen Fiyat, Glizigen Jel, Glizigen Sprey ve Glizigen Jel Kullananlar konularına ulaşabilirsiniz.

glizigen

glizigen, glizigen fiyat, glizigen jel, glizigen sprey, glizigen jel kullananlar, glizigen ekşi, intim jel

Hakkında admin

Buna da bak!

Bentonit Kili Nerede Satılır?

Bentonit Kili ürününün nerede satıldığını mı merak ediyorsunuz? Tabii ki Botanik Ecza’da satılıyor! Siz de ...

Bir yorum

  1. genital temizliğe dikkat etmeye çalışıyorum. biliyosunuz kdaınlar bu konuda erkeklerden daha hassas.bide bu markayı denemek istiyorum bakalım nasılmış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.