Son Ürünler
Anasayfa / Bitkisel Ürünler / Hindistan Cevizi Yağı Ankara

Hindistan Cevizi Yağı Ankara

Mecitefendi’nin ürettiği Hindistan Cevizi Yağı, benzersiz bir kullanım alanına sahip olması sebebiyle çabuk öne çıkan ürünlerden birisi. Bu ürünü, tereyağ yerine alternatif yağ olarak da kullanabilirsiniz de, mobilya cilası olarak da, cilt bakım ürünü olarak da! Şaşırdınız değil mi?

Evet, siz de Ankara’daysanız ve bu şaşırtıcı ürünü temin etmek istiyorsanız merkezi Ankara’da bulunan Botanik Ecza mağazamızı ziyaret edebilir ve doğrudan elden satın alabilirsiniz. Ayrıca 444 4 996 no’lu telefonu arayarak uzmanlarımızdan bilgi alabilir, dilerseniz telefon üzerinden ya da internet sitemiz www.botanikecza.com üzerinden sipariş verebilirsiniz.

En yeni ve en taze Hindistan cevizlerinin kullanıldığı, soğuk pres yöntemiyle üretilen Mecitefendi Hindistan Cevizi Yağı ürününü çok kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Siz de hemen bu ürünü almak için 444 4 996 no’lu telefon numarasını arayabilir ya da www.botanikecza.com adresine girerek internet üzerinden sipariş verebilirsiniz. Telefonla ya da internet üzerinden almak istemiyorsanız, Ankara, Balgat’taki merkezimize gelip elden satın alabilirsiniz.

Hemen alın ve zıplamaya başlayın!

HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Hakkında admin

Buna da bak!

Nemartro Satın Al

Bilinen ürünlerinden Nemartro Plus Kapsül, birçok sağlık problemi için kullanılmaktadır. Genellikle organik besine önem verenlerin, ...

2 Yorumlar

  1. Hindistan cevizi yağı ankara satış noktaları hakkında bilgi verebilir misiniz.

    • Hindistan cevizi yağı adlı ürünü Ankara’daki satış noktamız olan Botanik Ezca mağazasından tedarik edebilirsiniz. Adres: Ceyhun Atıf Kansu Caddesi No:137 Balgat- Çankaya / ANKARA

      Ayrıca 444 4 996 numaralı telefonu arayarak ya da http://www.botanikecza.com internet adresi üzerinden sipariş verebilirsiniz.

      Not: Sipariş ettiğiniz ürün aynı gün içerisinde kargoya verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.