Son Ürünler
Anasayfa / Bitkisel Ürünler / Hünnap Keçiboynuzu Pekmezi

Hünnap Keçiboynuzu Pekmezi

Meşhur gıda takviyesi Hünnap Keçiboynuzu Pekmezi şimdi Botanik Ecza mağazalarında!

Mağazamızda 640 gramlık kavanoz şeklinde satılan Hünnap Keçiboynuzu Pekmezi ürününü siz de kullanmak istiyorsanız hemen 444 4 996 no’lu numarayı arayabilir ya da www.botanikecza.com adresinden sipariş verebilirsiniz.

%100 keçiboynuzu özü ihtiva eden bu ürünümüz popüler Hünnap markasının gıda takviyelerinden biridir. Keçiboynuzu özü içeriği, 8069 mg Potasyum, 698 mg Kalsiyum, 565 mg Fosfor, 147 mg Sodyum, 383 mg Magnezyum, 3,54 mg Demir, 2,4 mg Bakır, 3,2 mg Çinko, 3,9 mg Mangandan oluşmaktadır.

Keçiboynuzu pekmezi uzmanların tavsiye ettiği bir ürün olmakla birlikte halk arasında da faydaları tescillenmiş oldukça popüler bir üründür. Unutulmaması gerekir ki kesinlikle ilaç değildir, gıda takviyesidir. Normal günlük besininize takviye amaçlı tüketilmesi gerekmektedir.

Kullanımı ise oldukça basit: Bilinen pekmezler gibi tüketilebilir. Kek ve pastalarda şerbet olarak kullanılabilir.

Sitemizde Hünnap Keçiboynuzu Pekmezi Fiyatı, Hünnap Keçiboynuzu Pekmezi KullananlarHünnap Keçiboynuzu Özü Faydaları ve Hünnap Keçiboynuzu Özü Nasıl Kullanılır? yazılarını inceleyebilirsiniz.

Siz de Hünnap Keçiboynuzu Pekmezi ürününü satın almak istiyorsanız aşağıdaki satın al butonuna tıklayınız.

Hünnap Keçiboynuzu Pekmezi

Hakkında admin

Buna da bak!

Nemartro Satın Al

Bilinen ürünlerinden Nemartro Plus Kapsül, birçok sağlık problemi için kullanılmaktadır. Genellikle organik besine önem verenlerin, ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.