Son Ürünler
Anasayfa / Bitkisel Ürünler / Hurmatat Hurma Suyu

Hurmatat Hurma Suyu

Hurma deyince aklımıza Ramazan ve iftarlar gelir. İftarlarımızın vazgeçilmez geleneksel meyvesi hurmanın içerisinde yoğun olarak bulunduğu birçok ürün geliştirilmiştir. Hurma tatlısı, hurma dondurması, hurma pekmezi bunlardan birkaçı.

Hurmatat firması tamamen hurma meyvesi üzerine yoğunlaşarak oldukça cazip hurmalı ürünler üretmektedir. Yazımızda tanıtacağımız hurma suyu da bu ürünlerden birisidir.

İçerisinde, Hicaz bölgesinde yetişen %100 doğal hurma özütü bulunan bu ürünü Botanik Ecza olarak satmaktan gurur ve iftihar duyuyoruz. Siz de hemen bu ürünü tedarik etmek için 444 4 996 no’lu telefonu arayabilir ya da aşağıdaki satın al görseline tıklayarak çevrim içi satın alabilirsiniz.

%100 hurmadan üretilen bir ürün olan hurma suyu, 700 ml’lik şişede satılmaktadır. Botanik Ecza’da satılan bitkisel ürünlerle alakalı bilgi edinmek için Botanik Ecza’nın Uzman Kadromuzdan bilgi alabilirsiniz.

Sitemizde Hurma Suyu Fiyat, Hurma Suyu KullananlarHurma Suyu Faydaları ve Hurma Suyu Nerede Satılır? yazılarını inceleyebilirsiniz.

Siz de Hurmatat Hurma Suyu ürününü satın almak istiyorsanız aşağıdaki satın al butonuna tıklayınız.

hurma suyu

Hakkında admin

Buna da bak!

Nemartro Satın Al

Bilinen ürünlerinden Nemartro Plus Kapsül, birçok sağlık problemi için kullanılmaktadır. Genellikle organik besine önem verenlerin, ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.