Son Ürünler
Anasayfa / Bitkisel Ürünler / Mengusu Nasıl Kullanılır?

Mengusu Nasıl Kullanılır?

Mengusu, kullanım olarak da gerçekten kolay bir kullanıma sahiptir. Mengusu ürününü sağlıklı yaşamak isteyen herkese önerebiliriz. İçerisinde Acı Badem, Ceviz Yaprağı, Termiye, Karadut Yaprağı, Kekik, Çemen Otu, Isırgan Otu, Zeytin Bitkisi Yaprağı, Ada Çayı, Murt Yaprağı gibi etkili bitki özleri bulunmaktadır.

Mengusu’nun kullanımı şu şekildedir:

Mengusu nasıl kullanılır?

Günlük öngörülen kullanım miktarı 30 ml’dir. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Gece yatarken veya yatmadan önce alınması daha uygundur.

Dikkat: Kullanım esnasında; kullanım zamanına göre değişen düzeylerde çok hafif uyku hali oluşumu ve kabul edilebilir düzeyde laksatif etki görülebilir. Önceden geçirilmiş mide ülseri, sindirim sistemi kanaması veya gastrit durumlarında kontrollü kullanılmalıdır. Emziren ve hamile bayanlar tarafından kullanması önerilmez.

Hemen sipariş etmek için 444 4 996 numaralı telefonu aramanız ya da www.botanikecza.com adresine girerek -indirimden de faydalanarak- sipariş etmeniz yeterli! Sipariş ettiğiniz ürün aynı gün kargoya verilir ve ertesi gün elinizde olur!

MENGUSU HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Hakkında admin

Buna da bak!

Nemartro Satın Al

Bilinen ürünlerinden Nemartro Plus Kapsül, birçok sağlık problemi için kullanılmaktadır. Genellikle organik besine önem verenlerin, ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.