Son Ürünler
Anasayfa / Dermokozmetik / Neostrata Exfoliating Wash Fiyat

Neostrata Exfoliating Wash Fiyat

Neostrata ürünlerinin yüz bakımı için geliştirdiği serum olan Neostrata Skin Active Exfoliating Wash şimdi Botanik Ecza’da!

Neostrata serum fiyatı, piyasadaki diğer cilt bakım ürünlerinden biraz daha farklı. Çünkü Botanik Ecza, her zamanki gibi fiyat olarak makul olanı belirlemektedir.

Neostrata markasına ait ürünlerin fiyatlarını 444 4 996 no’lu telefon numarasını arayarak ya da www.botanikecza.com adresine girerek öğrenebilirsiniz. Eğer Ankara’da oturuyorsanız Balgat’taki merkezimize gelerek doğrudan bilgi edinebilirsiniz.

Yüksek teknolojiye sahip olan Neostrata ürünleri fiyat olarak makul seviyelerde. Neostrata Skin Active Exfoliating Wash fiyatı, barındırdığı yüksek teknolojiye oranla ucuz denebilecek seviyede. İnternet sitemiz olan www.botanikecza.com adresindeki Neostrata kategorisinden markaya ait bütün ürünlerin fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Kullanımı son derece kolay olan bu serumların, özel kompleks formülleriyle üretilmiş olması önemli. Siz de hemen bu özel ürünlere sahip olmak için bizimle iletişime geçin!

NEOSTRATA SKIN ACTIVE EXFOLIATING WASH HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Hakkında admin

Buna da bak!

Bentonit Kili Nerede Satılır?

Bentonit Kili ürününün nerede satıldığını mı merak ediyorsunuz? Tabii ki Botanik Ecza’da satılıyor! Siz de ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.