Son Ürünler
Anasayfa / Dermokozmetik / Neostrata Skin Active Exfoliating Wash

Neostrata Skin Active Exfoliating Wash

NeoStrata’nın yeni ürünü Neostrata Skin Active Exfoliating Wash şimdi Botanik Ecza’da!

Ünlü dermokozmetik markası NeoStrata’nın yeni ürünlerinden birisi olan Neostrata Skin Active Exfoliating Wash ürününü temin etmek için hemen 444 4 996 no’lu telefonu arayabilir ya da www.botanikecza.com adresi üzerinden sipariş edebilirsiniz.

Neostrata Skin Active Exfoliating Wash ürünü ciltler için nemlendirici işlevi olan bitkisel kompleksler barındıran bir cilt bakım ürünüdür. Hassas ciltlerin kullanımına uygun olan bir cilt temizleme ürünüdür.

Neostrata Skin Active Exfoliating Wash ürünü SynerG Formül 8.5 (%8 Glukonolakton + %o,5 Maltobionik Asit), Bitkisel Kompleks (Aloe, gül, papatya, salatalık ve biberiye).

Bu ürünün fiyatı gerçekten internet adresimizde oldukça makul. Siz de hemen aşağıdaki Satın Al görseline tıklayarak ürün hakkında, fiyatı, kullananlar, yorumlar, sipariş konuları hakkında bilgi alabilir, yorum da bulunabilirsiniz.

Kullanımı ise şu şekildedir: Islak cilde, masaj yapılarak uygulandıktan sonra bol su ile durulanır. Günde 2 kez veya ihtiyaç duyuldukça tekrarlanarak kullanılabilir.

Sitemizde Neostrata Skin Active Exfoliating Wash fiyatı, Neostrata Exfoliating Wash kullananlar ve Neostrata Exfoliating Wash yorum gibi konuları ziyaret edebilirsiniz.

Siz de Neostrata Exfoliating Wash olarak da bilinen ürünü satın almak istiyorsanız aşağıdaki satın al butonuna tıklayınız.

Neostrata Skin Active Exfoliating Wash

Hakkında admin

Buna da bak!

Bentonit Kili Nerede Satılır?

Bentonit Kili ürününün nerede satıldığını mı merak ediyorsunuz? Tabii ki Botanik Ecza’da satılıyor! Siz de ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.