Son Ürünler
Anasayfa / Bitkisel Ürünler / New Life Enginar Özü

New Life Enginar Özü

Meşhur gıda takviyesi New Life Enginar Özü şimdi Botanik Ecza mağazalarında!

Mağazamızda 40 kapsül şeklinde satılan New Life Enginar Özlü + Hindiba 40 Kapsül ürününü siz de kullanmak istiyorsanız hemen 444 4 996 no’lu numarayı arayabilir ya da www.botanikecza.com adresinden sipariş verebilirsiniz.

Enginar özü ve hindiba ihtiva eden bu ürünümüz popüler New Life markasının gıda takviyelerinden biridir. İçerisinde 40 kapsül bulunmaktadır. Her bir kapsülün içerisinde 150 mg kuru enginar ekstresi ve 200 mg kuru hindiba ekstresi bulunmaktadır.

Enginar ve hindibanın sinerjik etkileriyle meydana gelen bu ürünün kapsülleri balık jelatininden üretilmiştir. Unutulmaması gerekir ki kesinlikle ilaç değildir, gıda  takviyesidir. Normal günlük besininize takviye amaçlı tüketilmesi gerekmektedir.

Kullanımı ise oldukça basit: Genel olarak günde 2-4 kapsül kullanılması önerilir.  Ayrıca unutulmaması gereken başka bir ayrıntı, doğal ürünlerden olumlu sonuçlar alabilmek için en az 4-6 hafta düzenli kullanılması olduğudur.

Sitemizde New Life Enginar ÖzüNew Life Enginar Özü FiyatıNew Life Enginar Özü FaydalarıNew Life Enginar Özü Ne İşe Yarar? ve New Life Enginar Özü + Hindiba yazılarını inceleyebilirsiniz.

Siz de New Lifa Enginar Özü ürününü satın almak istiyorsanız aşağıdaki satın al butonuna tıklayınız.

satin al

Hakkında admin

Buna da bak!

Nemartro Satın Al

Bilinen ürünlerinden Nemartro Plus Kapsül, birçok sağlık problemi için kullanılmaktadır. Genellikle organik besine önem verenlerin, ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.