Son Ürünler
Anasayfa / Bitkisel Ürünler / NTBiotic Kapsül Ne İçin Kullanılır?

NTBiotic Kapsül Ne İçin Kullanılır?

NTBiotic KapsülNe İçin Kullanılır?” diye soruyorsunuz tam olarak doğru yerdesiniz. Botanik Ecza size bu ürün hakkında bütün merak ettiğiniz soruların cevabını veriyor!

NTBiotic Kapsül 90 Kapsül, bir gıda takviyesidir ve normal yoldan aldığımız besinlerin gideremediği eksikleri gidermek için üretilmiş ürünlere denir.

Bu ürünü diğer ürünlerden ayıran en önemli farklardan birisi içerisinde 45 milyar probiyotik canlı bakteri bulundurmasıdır. Peki probiyotik nedir? Probiyotik, içerisinde canlı kültürler bulunan besinlere denir.

NTBiotic Kapsül ürününü kullanmak oldukça basittir. Günde 2 defa 2’şer kapsül kullanılması uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir.

Siz de hemen ürün hakkında bilgi almak için 444 4 996 no’lu telefonu arayarak uzmanlarımıza danışabilir ya ad ürünü sipariş edebilirsiniz. Ayrıca ürün siparişinde kullanabileceğiniz başka bir kanal olarak www.botanikecza.com internet sitemizdeki online alışveriş imkanından yararlanabilirsiniz.

NTBIOTIC KAPSÜL HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Hakkında admin

Buna da bak!

Nemartro Satın Al

Bilinen ürünlerinden Nemartro Plus Kapsül, birçok sağlık problemi için kullanılmaktadır. Genellikle organik besine önem verenlerin, ...

Bir yorum

  1. tülay akbulut

    bu ürünü yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum ..ancak kabızlık yaptı sanırım .günde sabah ve akşam olmak olmak üzere iki tablet alıyorum.doktorum böyle söyledi..neden acaba ..kullanmadan önce daha düzenliydi bağırsaklarım..acil bir cevap yazarsanız çok sevinirim..saygılar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.