Son Ürünler
Anasayfa / Bitkisel Ürünler / Ocean Daily One Tablet

Ocean Daily One Tablet

2004 yılında kurulan yerli bir firma Orzaks’ın Ocean markalı ürünleri gerçekten son derece popüler! Ocean markasını taşıyan başarılı gıda takviyelerinden birisi de Ocean Daily One Men‘s ürünüdür. Hatırlatmak gerekir ki bu ürünün Ocean Daily One Men’s ve Ocean Daily One Women’s olmak üzere her iki cinsin de kullanabileceği iki farklı ürüne sahiptir.

Her iki üründe de toplamda 30 tablet bulunmaktadır. Ocean Daily One Men’s içeriği Vitamin C, Vitamin D, Vitamin A, Vitamin K, Vitamin B2, Vitamin E, Vitamin B6, Vitamin B12, Kalsiyum, Magnezyum, Pantotenoik Asit, Çinko, Manganez Krom, Potasyum, Bakır, Tiamin, Niasin, Folik Asit, Likopen, Biotin maddelerinden oluşmaktadır.

Ocean Daily One Women’s içeriği ise Vitamin C, Vitamin A, Vitamin D, Vitamin K, Vitamin B2, Vitamin E, Vitamin B12, Vitamin B6, Selenyum, Magnezyum, Çinko, Kalsiyum, Manganez, Krom, Bakır, Potasyum, Tiamin, Folik Asit, Biotin maddelerinden oluşmaktadır.

Hem erkekler hem de kadınlar için ayrı ayrı üretilmiş bu gıda takviyesinin kullanımı da oldukça kolay: Ocean Daily One tabletten bir tane yemeklerden sonra alınması tavsiye edilir.

Siz de Ocean Daily One 30 tablet ürününü satın almak istiyorsanız aşağıdaki satın al butonuna tıklayınız.

Siz de Ocean Daily One 30 tablet ürününü satın almak istiyorsanız aşağıdaki satın al butonuna tıklayınız.

ocean daily one

Hakkında admin

Buna da bak!

Nemartro Satın Al

Bilinen ürünlerinden Nemartro Plus Kapsül, birçok sağlık problemi için kullanılmaktadır. Genellikle organik besine önem verenlerin, ...