Son Ürünler
Anasayfa / Bitkisel Ürünler / Organix Biotin & Collagen Şampuan

Organix Biotin & Collagen Şampuan

Organix Biotin & Collagen Şampuan ürününü hemen Botanik Ecza satış merkezinden satın alabilirsiniz!

İçerisinde biotin ve kolajen bu ürün gerçekten saç problemlerine karşı yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Özellikle markanın dünyaca ünlü olması en önemli özelliği. Zaten adı da içerisinde bulundurduğu en özel madde olan biotin ve collagen formülünden gelmektedir. Bu ürün bütün saç tipleri için kullanılabilmektedir.

Organix Biotin & Collagen Şampuan içeriği şu maddelerden oluşmaktadır: Su (Aqua), sodyum C14.16 olefin sülfonat, amidopropil hidroksisültendir, sodyum kokoil izetiyonat, Dimetikon, sodyum klorür, koku (Parfüm), biyotin, indirgenmiş kolajen, indirgenmiş arpa proteini, etil trimonyum klorür metakrilat / indirgenmiş arpa proteini Kopolimer, Polyquaternium- 10, glikol stearat, PEG-120 metil glukoz dioleat, kokamidopropil betain, loret-4, loret-23, sitrik asit, üre, Iodopropynyl butilkarbamat, mor 2 (CI 60725).

Kullanımı ise oldukça basit: Organix Biotin & Collagen Şampuanı her gün istenilen sıklıkta, ıslak saça masaj yaparak uygulayınız. Sonrasında iyice durulayınız.

Mağazamızda 385 ml’lik tüplerde satılmaktadır. İstediğiniz büyüklüğü, satın alırken sitemizde fiyat yazan yerin yanındaki varyant kısmından seçmeniz gerekmektedir.

Sitemizde konularını inceleyebilirsiniz.

Siz de Organix Biotin & Collagen Şampuan ürününü satın almak istiyorsanız aşağıdaki satın al butonuna tıklayınız.

Organix Biotin & Collagen Şampuan

Hakkında admin

Buna da bak!

Nemartro Satın Al

Bilinen ürünlerinden Nemartro Plus Kapsül, birçok sağlık problemi için kullanılmaktadır. Genellikle organik besine önem verenlerin, ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.