Son Ürünler
Anasayfa / Dermokozmetik / Örümcek Ağı Maskesi

Örümcek Ağı Maskesi

Size yeni bir ürünü tanıtmak istiyorum: Örümcek Ağı Maskesi şimdi Botanik Ecza satış merkezinde!

Örümcek ağı ilk başta kulağa ürkütücü gelebilir ancak bu ürünü denemek için acele etmenizde fayda var!  Örümcek Ağı Maskesinin sahip olduğu formülasyon güçlü bir anti-aging özelliği sağlamaktadır.

Ürün kutusu üzerinde yazan Doctor B ise, bu yeni tekniğin geliştiricisi olan Op. Dr. Bülent Cihantimur’dur. Cihantimur, 1999 yılından beri mesleğini icra eden estetik, plastik ve rekonstrüktif bir cerrahtır. Dünya çapında ismini duyurmuş olan Cihantimur, yıllarca süren operatör doktorluk hayatından ve operasyonlardan edindiği tecrübeyi sadece bu kreme aktarmıştır.

Örümcek Ağı Maskesi ürününü siz de satın almak istiyorsanız hemen 444 4 996 no’lu telefon numarasını arayabilir ya da www.botanikecza.com adresi üzerinden sipariş edebilirsiniz.

Örümcek Ağı Maskesinin içeriğini şu aktif maddeler oluşturmaktadır.

İçerisindeki aktif maddeler şunlardır:

Saflaştırılmış su, Polivinil alkol, PVP, Mısır Nişastası, Palmtloyl glisin, Palmitoil peptid 6, Hidrolize Mekke kökü, Palmitoil izolösin, Palmitik Asit, Suda Çözünebilir Kolajen, Arabistan kauçuk özü, Natto Gum, Hidrolize kolajen, Pullulan, Hidrolize hyaluronik asit, Trenella fuciformis Polisakkaritleri, Porphyridium Cruentum özü, Tripeptit-29, Nikotinoil Dipeptit-26, Lactobacillus Ferment Lizat Filtrat, Ganhuangenin, Loret-50, Gliserin, Proplene Glikol, MICA (CI 77019), PEG-60, Hidrojenlenmiş Hintyağı, 1,2-Nucteic asit, Butilen glikol, lavanta yağı, Octagonal Rezene özü, Sodyum Glutamat, hidroksipropil metilselüloz, Peuropandiol, maltodekstrin, Disodyum Fosfat, Ksantan Sakızı, Sudium Fosfat, Sakkarit İzomerat, Gliseril kaprilat, Caprile glikol.

Deri yüzeyinde örümcek ağına benzer bir yapı oluşturan madde işbu Cyclopeptide-5 adlı maddedir. Evet bu yüzden ürünün adı Örümcek Ağı Maskesidir.

Kullanımı ise oldukça kolay:

Örümcek Ağı Maskesi nasıl kullanılır?

Örümcek Ağı serumunu temiz yüze ve boyun bölgesine pratik başlığını hafifçe bastırarak sürün. Örümcek Ağı maskesinin önce yüz ve boyun, ardından alın bölgesi ağını yerleştirin. Göz ve çevresi haricinde yerleştirdiğiniz ağların üzerinden tekrar Örümcek Ağı serumu ile geçin. Tüm ağın cildinize hava almadan yapıştığına emin olun. Ortalama 20 dakika, ürün kuruduktan sonra dikkatlice çekerek, çıkartın.

Örümcek Ağı Maskesi anti-aging özelliği güçlü bir formül sunmaktadır.

Sitemizde Örümcek Ağı Kremi Fiyatı, Örümcek Ağı Maskesi Kullananlar, Örümcek Ağı Yorumları ve Örümcek Ağı Maskesi Kadınlar Kulübü konularını inceleyebilirsiniz.

Örümcek Ağı Maskesi ürününe siz de hemen aşağıdaki linke tıklayarak sahip olabilirsiniz.

örümcek ağı maskesi

Hakkında admin

Buna da bak!

Bentonit Kili Satın Al!

Bentonit Kili ürününü hemen internet sitemiz üzerinden veyahut 444 4 996 no’lu telefon numarasını arayarak sipariş ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.