Son Ürünler
Anasayfa / Genel / Ozon Yağı

Ozon Yağı

Ozon yağı nedir? Ne işe yarar?

İlk önce ozonu tanımlamakta fayda var. Ozon, atmosferin üst tabakasında yer alan üç oksijen atomunun bir araya gelmesiyle ortaya çıkan gaz çeşididir. Laboratuvarda, oksijenin parçalanması neticesinde açığa çıkan iki oksijen atomunun (O2) diğer oksijenlerle birleşerek O3 formulünü teşkil etmesi neticesinde elde edilmektedir. Bilimsel verilere göre ozon gazının içerisinde %95 oranında aktif oksijen bulunmaktadır. Aktif oksijen olarak da tanımlanır.

Ozon yağı nasıl yapılır?

Ozon yağı ise, medikal ozon gazının yüksek miktarda yoğunlaşmış halinin asit derecesi düşük ve saf zeytin yağından geçirilmesiyle elde edilmektedir.

Ozon yağı içilirmi? Yüze sürülürmü?

Ozon yağı hem haricen (cildinize uygulama yapmak suretiyle) hem de dahilen (oral yolla) kullanılabilen bir üründür.

Wellozone Ozon Yağı ürününü kullanabilirsiniz.

Ozon yağı sivilce için nasıl kullanılır?

Ozon yağı sorunlu bölgeye sürülerek uygulanır. Saç için kullanıp kullanılamayacağı konusunda uzmanlara danışmalısınız.

Ozon yağı cilde faydaları

Ozon yağı, içerisinde aktif oksijen barındırdığı için cildiniz için kullanabileceğiniz bir üründür. Tabii kullanmadan önce mutlaka hekiminize danışıp kullanmanız gerekir. Kendiniz doktor kontrolü olmadan kullanmanız çok sakıncalı olabilir.

Ozon Yağı Fiyatları

Ozon yağı kapsül ve sıvı formu olmak üzere farklı formları bulunmaktadır. Wellozone firmasının ürettiği ürünler şu an revaçta. Wellozone ozon yağı fiyatı 99.90 TL‘dir.

Ozon yağı kullanıcı yorumları internet üzerinde birçok forum sitesinde, Facebook, Twitter, Kadınlar Kulübü gibi sosyal platformlarda bulunabilir. Ürünü kullananlar, bu tarz sitelere mutlaka yorum yazmakta, ürün hakkında son kullanıcı tecrübesi paylaşımı yapmaktalar.

Ozon Yağı nerede satılır?

Wellozone ve diğer markaların ozon yağı ürünlerini Botanik Ecza’da bulabilirsiniz. Botanik Ecza’dan bu ürünleri sipariş etmek için ürün sayfalarına girip online alışveriş yapabilir ya da 444 4 996 no’lu telefonu arayabilirsiniz.

 

Hakkında admin

Buna da bak!

Eeose Sakal Serumu (Tanıtım Yazısı)

Erkekliğin ziyneti ya da sembolü olarak gösterilen sakal, birçok erkekte seyrek ya da hiç çıkmadığı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.