Son Ürünler
Anasayfa / Bitkisel Ürünler / Siyah Sarımsak

Siyah Sarımsak

Siyah Sarımsak ürünü Botanik Ecza’da yerini aldı!

Siyah Sarımsak nedir?

Siyah sarımsak tabiri sizi yanıltmasın. Yani ortada bildiğimiz beyaz sarımsaktan çok çok farklı bir ürün yok. Siyah sarımsak, normal sarımsağın fermente edilmiş halidir. Tabii bu bir besin desteği olduğu için, takviye etmesi amacıyla kullanılması gerektiğini unutmamalısınız. Yani ana yemeklerinizi unutup sadece gıda takviyesi kullanmak çok da sağlıklı değil.

Siyah sarımsak üretimi, özel bir bitkisel üretime dayanmıyor. Çünkü normal beyaz sarımsağın fermante edilmiş halidir.

MDC isimli bir firma tarafından üretilen ve İngilizce ismi black garlik olan bu ürün, kesinlikle mağazamızda satılan diğer ürünler gibi orjinal bir üründür. Her bir tablette 750 mg siyah sarımsak ekstresi bulunmaktadır.

İçerisinde 30 tablet olan Siyah Sarımsak ürününü hemen temin etmek için 444 4 996 no’lu telefon numarasını arayabilir ya da www.botanikecza.com adresi üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Kullanımı ise çok kolaydır: Yemek öncesi günde 1 tablet alınır.

Sitemizde Siyah Sarımsak Fiyatı, Siyah Sarımsak Faydaları, Siyah Sarımsak Nerede Satılır?, Siyah Sarımsak Satın Al yazılarını inceleyebilirsiniz.

Siz de Siyah Sarımsak ürününü satın almak istiyorsanız aşağıdaki satın al butonuna tıklayınız.

siyah sarımsak satın al

Hakkında admin

Buna da bak!

Nemartro Satın Al

Bilinen ürünlerinden Nemartro Plus Kapsül, birçok sağlık problemi için kullanılmaktadır. Genellikle organik besine önem verenlerin, ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.