Son Ürünler
Anasayfa / Güneş Koruyucular / Solante Tele-Rubor Tinted SPF50+

Solante Tele-Rubor Tinted SPF50+

Evet bugün size ünlü güneş kremi markası Solante‘nin yeni ve trend olma yolunda olan Solante Tele-Rubor Tinted SPF50+ ürününü tanıtacağım.

Yaz ayları yaklaşırken güneş kremi arayışına düşen kimselerin tercih ettiği ilk markalardan birisi de Solante‘dir.

Solante’nin birçok güneş koruyucu losyon ürünü bulunmaktadır. Ancak Tele-Rubor Tinted ürünü bunlardan biraz daha farklı. Mağazamızda ürünün tam ismi Solante Tele-Rubor Tinted SPF 50+ Renkli Güneş Koruyucu Losyon 150 ml olarak geçmektedir.

Ürünü temin etmek için iki yol var. Birincisi, 444 4 996 no’lu telefonu aramak. İkincisi ise www.botanikecza.com internet mağazası üzerinden satın almak. Bunun için aşağıdaki satın al görseline tıklayarak ürün sayfasına gidebilirsiniz.

İçerisinde Uvinul A +, Uvinul T 150, Tinosorb S, Cassia alata, Tinosorb M, Uvinul MC 80, Octyl Salycilate, Titanyum dioksit, Antilökin–6, E Vitamini, Üzüm Çekirdeği özü, Gliserin, Uvinul MS 40, Pantenol maddeleri bulunmaktadır.

Kesinlikle içerisinde renklendirici ve paraben ihtiva etmemektedir.

Kullanımı ise oldukça basit: Temiz cilde güneşe çıkmadan yaklaşık yirmi (20) dakika kadar önce eşit miktarda uygulayın.

Sitemiz üzerinde Solante Tele-Rubor Tinted fiyatı, Solante Tele-Rubor Tinted yorumlar, Solante Tele-Rubor Tinted faydaları, Solante Tele-Rubor Tintedkullananlar ve Solante Tele-Rubor Tinted özellikleri yazılarını inceleyebilirsiniz.

Siz de Solante Tele-Rubor Tinted ürününü satın almak istiyorsanız aşağıdaki satın al görseline tıklayınız.

Solante Tele-Rubor Tinted

Hakkında admin

Buna da bak!

Solante Tele-Rubor Tinted Fiyatı

Güneş koruyucu güneş losyonu olarak üretilen Solante Tele-Rubor Tinted ürününün fiyatını sitemizden öğrenebilirsiniz. Güneşlenirken lekelerin ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.