Son Ürünler

Toppik

Yeni ve iddialı bir ürün karşımızda: Toppik! Evet, bu ürün saç problemleri için üretilmiş ve içerisinde barındırdığı özel formulüyle dikkat çekiyor.

Toppik, saçlarımızı oluşturan keratin liflerinden oluşan çok özel bir formüle sahiptir. Saç tellerinin çok büyük bir kısmının keratinden oluştuğu göz önünde bulundurulursa, önemi de ortaya çıkıyor. Bilim adamları saçların %97’sinin keratinden oluştuğunu söylüyor. Toppik de kendi ürününde %97 oranında mikrolifler halinde organik keratin molekülleri içererek doğal orana sadık bir formül geliştirmiştir.

Toppik ürünü her saç tipine uygundur. Siyah, Açık Kahverengi, Sarı, Gri, Koyu Kahverengi, Orta Kahverengi, Kızıl ve Beyaz renk seçenekleri mevcuttur. Toppik 12 g., Toppik 27,50 g., Toppik 55 g., Toppik Sprey 118 ml çeşitleri bulunmaktadır.

Saç problemine karşı iddialı bir ürün olan Toppik, ürünün renk seçiminde, sadece kömür siyahı saçlar için siyah toppik’i öneriyor. Koyu saçlar için koyu kahve kullanmalarını salık veriyor. 8 renk tonuyla bütün saç renklerine hitap ediyor!

Sitemiz üzerinde toppik kullananlar, toppik satın al, toppik fiyatı, toppik video, toppik ekşi yazılarına göz atabilirsiniz.

Bütün saç renkleri için kullanılabilecek “Toppik”, Ankara Balgat’taki mağazamızdan doğrudan satın alabilirsiniz ya da 444 0 996 no’lu telefonu arayarak ya da internet sitemiz www.botanikecza.com adresi üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Siz de hemen aşağıdaki linke tıklayarak online olarak alışveriş yapabilirsiniz.

toppik

Hakkında admin

Buna da bak!

Organix Awapuhi Ginger Şampuan Yorumları

İnternet üzerinden bir ürün almak isteyen bazı müşteriler için önemli şeylerden birisi, o ürünle alakalı ...

2 Yorumlar

  1. ben şimid ürünün tam olarak ne yaptığını anlayamadım.olmayan saçın yerin saç mı çıkartıyor yoksa saç varmış gibi mi gösteriyor?

    • Merhaba,

      444 4 996 no’lu telefon numarasını arayarak uzmanlarımızdan ürün hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.