Son Ürünler
Anasayfa / Dermokozmetik / Viticolor Jel

Viticolor Jel

Espère Health adlı İngiliz firma tarafından üretilen Viticolor Jel ürününü şimdi hemen Botanik Ecza’dan satın alabilirsiniz.

Dermokozmetik ürün yelpazesindeki binlerce üründen biri olan Viticolor Jel ürününü temin etmek için 444 4 996 no’lu telefonu arayabilir ya da www.botanikecza.com adresi üzerinden online olarak sipariş verebilirsiniz.

Viticolor 3 onaylı renklendirici maddeyi (CL 14700 kırmızı, CL 19140 sarı ve CL 42090 mavi) bir arada içerir. Kullanımı ise oldukça kolay olan bu ürünün nasıl kullanılması gerektiğini hemen anlatalım:

Aparatın ucundaki düz taraf ile ViTicolor’u ilgili bölgeye içten dışa doğru dairesel hareketlerle leke sınırına kadar uygulayın. Açık renkli lekeli bölge dışına çıkmayın ve kurumasını bekleyin. Viticolor jel Birkaç saat sonra istenirse rengi daha koyulaştırmak için tekrar uygulama yapılabilir. Doğal cilt rengi için haftalık 1 – 2 uygulama yeterlidir.

Sitemizde Viticolor Jel Fiyatı, Viticolor Jel Kullananlar, Viticolor Jel Yorumları, Viticolor Jel Nasıl Kullanılır, ve Viticolor Jel Satın Al konularını inceleyebilirsiniz.

Viticolor Jel ürününe siz de hemen aşağıdaki linke tıklayarak sahip olabilirsiniz.

viticolor jel

Hakkında admin

Buna da bak!

Bentonit Kili Nerede Satılır?

Bentonit Kili ürününün nerede satıldığını mı merak ediyorsunuz? Tabii ki Botanik Ecza’da satılıyor! Siz de ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.