Son Ürünler
Anasayfa / El ve Ayak Ürünleri / Wartner Nailexpert

Wartner Nailexpert

Wartner Nailexpert, tırmak mantarı ve mantar enfeksiyonları için Omega Pharma tarafından üretilen bir üründür. Hem el hem de ayak tırnaklarındaki enfeksiyonlar için geliştirilmiştir. Tırnağınız enfeksiyon kapmadan önleyici olarak kullanabileceğiniz bir üründür.

Wartner Nailexpert Tırnak Mantarı Tedavisi ürünü sıklıkla tırnak mantarının bulunabileceği ortamlara (yüzme havuzları, spor salonları, saunalar vb.) maruz kalan hastalara tavsiye edilir.

Wartner Nailexpert Tırnak Bakım Cilası, çift etkili çalışma mekanizmasına sahiptir. DS12 complex TM formulüne sahiptir. Nailexpert Wartner’ın asıl görevi, uygulama fırçası yardımıyla tırnak üzerinde gelişmiş bir tabaka oluşturmaktır.

Tırnak mantarı, genellikle nemli ortamlarda oluşturmaktır. Belirtileri ise tırnağın matlaşması, şeklinin bozulması, kalınlaşması ve renginin bozulması şeklindedir. Tırnak mantarı, ellere oranla ayaklarda daha fazladır.

Botanikecza.com.tr sitemizde wartner nailexpert fiyatı, wartner nailexpert yorum, wartner nailexpert kullananlar gibi ürünle alakalı bilgilendirici başlıklar bulunmaktadır.

wartner-nailexpert

Hakkında admin

Buna da bak!

title

article Yazıyı paylaş "title" FacebookGoogle+LinkedInPinterestTwitterEmail

2 Yorumlar

  1. benimde ayağımda mantar oluştu havuza girdikten sonra. bu gerçekten geçirirmi yaa 🙁

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.